piątek, 27 czerwca 2014

Zakończenie roku szkolenego


Kiedy byłam w szkole najbardziej cieszyłam się z zakończenia roku szkolnego, a po paru dniach już tęskniłam za szkołą. Miałam ogromne szczęście i trafiałam na cudownych nauczycieli, którzy pokazywali, że uczyć się trzeba, ale najważniejsze jest jakim się jest człowiekiem. Uczyli że trzeba pomagać innym, nie ranić ich, że każdy problem można rozwiązać rozmawiając i że praca w grupie przynosi dobre efekty. Po latach nie pamiętam wzorów matematycznych ani chemicznych, przyznaję się, mam luki w historii, ale cieszę się że jestem tu gdzie jestem i mogę rano spoglądać w lustro i uśmiechać się do samej siebie.
Chłopcy dziś skończyli pierwszy rok przedszkolny, Ada ostatni - od września będzie pierwszakiem. Cieszę się że mają takie samo szczęście jak ja do wspaniałych wychowawców. Wszystkim Paniom w szkole Ady jak i najlepszym "Ciociom" w przedszkolu jeszcze raz bardzo dziękuję :) Dzięki Wam moje dzieci myślę że już w przyszłym tygodniu zatęsknią do szkoły...
Ten tydzień minął mi na przygotowaniach do dzisiejszego dnia. Chciałam z całego serca podziękować Paniom i przygotowałam dla nich małe niespodzianki :)

Broszki - wisienki

"Siatki" na zakupy

Bukieciki

Zaczynamy wakacje :) Lato czeka...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz